1.     Конфіденційність

Конфіденційність

Політика конфіденційності

Компанія in-kiev.org піклується про конфіденційність особистої інформації Ознайомитися з важливою інформацією про політику конфіденційності при використанні сайту in-kiev.org ви можете нижче.

Інформація, яку збирає Компанія

Компанія може збирати особисту інформацію про користувачів з різних джерел. Наприклад, це може бути загальнодоступна інформація, інформація, отримана від третіх осіб, інформація про використання послуг, або ж інформація, яку користувач надає Компанії особисто.

Інформація, яку надає користувач.

При реєстрації на сайті (включаючи реєстрацію за допомогою менеджера в телефонному режимі) та використання особистого кабінету, Користувач надає Компанії свої персональні дані, які включають: ім’я, прізвище, телефон, адресу електронної пошти, стать, місто проживання. Компанія залишає за собою право збирати і додаткову інформацію про Користувачів, даний перелік не вичерпний.

Інформація про використання послуг.

Компанія може збирати дані про використання Послуг, додатково до інформації, яку надає особисто Користувач. Приміром, модель пристрою, місцезнаходження (IP – адреса, GPS сигнал і. т. д) інші унікальні ідентифікатори пристрою, версії операційної системи і налаштування пристрою, використовуваного для доступу до послуг, час і тривалість використання послуг та інша інформація такого роду.

Інформація від третіх осіб.

Компанія може отримувати інформацію з публічних джерел. Наприклад, Компанія може отримати інформацію від сайту соціальних мереж, якщо користувач отримує доступ через такі мережі. Користувач має право не надавати певну інформацію, попередньо повідомивши про це Компанію в письмовому вигляді. У такому випадку Компанія не гарантує надання повного спектра послуг і можливість використання сайту в повному обсязі.

Як Компанія використовує інформацію.

Щоб зв’язатися з Користувачем. Компанія має право в будь-який час зв’язатися з вами для уточнення/підтвердження інформації, повідомлення новин, повідомлення про нові пропозиції, або іншої інформації, у тому числі щодо різних юридичних питань. Щоб якісно надавати послуги, збирати статистику відвідувань. Для цільової реклами. Компанія має право використовувати інформацію, щоб полегшити доставку цільової реклами. Для цього Компанія використовує різні інструменти для відстеження інформації (наприклад, файли Cookie).

Передача інформації третім особам

Отримана інформація може передаватися, без отримання попередньої згоди Користувача, третім особам на розсуд Компанії (постачальникам, партнерам, підрядникам і. т. д.). Компанія надає дані Користувача Партнерам, для виконання своїх зобов’язань перед ними. Компанія залишає за собою право передавати будь-яку інформацію про Користувачів, у разі продажу/ часткового продажу або іншої передачі активів Компанії третій стороні. У такому випадку Компанія не несе відповідальності за політику конфіденційності третіх осіб.

Посилання на сторонні сайти

Сайт може містити посилання на веб-сайти і послуги, які знаходяться поза межами контролю Компанії (інші веб-сайти і послуги). Ми не несемо відповідальності за безпеку або конфіденційність будь-якої інформації, зібраної за допомогою інших веб-сайтів чи інших послуг. Користувач повинен проявляти обережність, а також переглядати заяви про конфіденційність, застосовні до інших веб-сайтів і послуг, які він використовує.

Відповідальність Компанії

Компанія не перевіряє надану інформацію на достовірність та не оцінює її жодним з можливих способів. Компанія сподівається, що Користувач при наданні інформації діє добросовісно і не порушуючи законодавство, а також прийняті в суспільстві норми моралі. Компанія не несе відповідальність за інформацію, надану Користувачем і не може виступати належним відповідачем у будь-яких суперечках, пов’язаних з персональними даними Користувачів сайту. Компанія має право змінити, видалити, обмежити доступ до інформації за наявності обґрунтованого запиту від третьої особи або від Користувача.

Зміни в нашій політиці конфіденційності

Компанія може змінити цю політику конфіденційності в будь-який час, без попереднього повідомлення Користувачів. Оновлена політика набуває чинності з моменту її опублікування на сайті. Використання послуг або надання особистої інформації для використання послуг наступних таких змін, означає згоду Користувача з переглянутою політикою конфіденційності. Дана політика конфіденційності є договором приєднання у розумінні законодавства України. При виникненні спірних ситуацій слід застосовувати виключно законодавство України.